Standardy i bezpieczeństwo


Drodzy Klienci i Pacjenci

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 października 2020 roku zmieniającego Rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz 1758, 1797 i 1829) uprzejmie informujemy, że AMARI SPA czasowo wstrzymuje wykonywanie masaży relaksacyjnych. Jednocześnie informujemy, że nadal wykonujemy masaże lecznicze.

Nadzór nad masażami świadczonymi w Amari objęła firma ESSE Health sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Krucza 6/14B posiadająca wydzieloną jednostkę medyczną o nazwie ESSE DLA ZDROWIA. Jednostka ta świadczy usługi z zakresu: ortopedii i traumatologii, fizjoterapii, rehabilitacji oraz dietetyki.maseczki

Wizyty

wizyty tak jak wcześniej umawiamy telefonicznie. Zapraszamy jedynie osoby zdrowe - przed wizytą prosimy o wypełnienie ankiety zdrowia oraz wykonujemy pomiar temperatury ciała.

Dezynfekcja

sterylna czystość: na bieżąco dezynfekujemy powierzchnie kontaktowe specjalistycznym środkiem z certyfikacją na usuwanie wirusów w tym coronawirusa a ponadto (tak jak zawsze) pacjenci są masowani na jednorazowych prześcieradłach usuwanych po każdym zabiegu.

Czyste powietrze

o czystość powietrza dba profesjonalny oczyszczacz, który wymienia powietrze 5-cio krotnie podczas wizyty.

Bezpieczny odstęp

w jednym gabinecie zabiegowym przybywa, oprócz masażystów jeden klient lub max 2 bliskie sobie osoby.
maseczka

Maseczki

nasi masażyści podczas masażu i pozostały personel Amari ma maseczki zakrywające nos i usta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top